Česká federace kendó a Nozomi Dojo

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V KENDÓ

Výsledky a zpráva z MČR kendó 2016

 

 

Výsledky

14. MČR kendó 2016

20.3.2016, Hradec Králové

 Kategorie smíšená

1. Fritz Martin Nozomi Dojo, Hradec Kr.
2. Štěpán Pavel ml. Nozomi Dojo, Hradec Kr.
3.
3.
Dudáš Ondřej
Ziegelheimová Jana
Katsu bó kenri kai, Praha
San Do Mon Bílina

Kategorie ženy

1. Ziegelheimová Jana San Do Mon Bílina
2. Štěpánová Pavla Nozomi Dojo, Hradec Kr.
3.
3.
Klimovičová Barbora
Klodová Božena
Sportovní klub Kagawa-Kai
Katsu bó kenri kai, Praha

 Kategorie junioři

1. Kopiště Lukáš Nozomi Dojo, Hradec Kr.
2. Havelka Lukáš Nozomi Dojo, Hradec Kr.
3.
3.
Dunka Martin
Havelka Ondřj
San Do Mon Bílina
Nozomi Dojo, Hradec Kr.

 

 

Kategorie smíšené týmy - 5 členné

1. Nozomi Dojo A, Hradec Kr. Havelka Lukáš, Šimek Prokop, Kopiště Lukáš, Štěpán Pavel ml. Fritz Martin, Havelka Ondřej
2. San Do Mon Bílina Dominik Železník, Kateřina Mudroňová, Zuzana Jeníčková, Filip Baumruk, Ondřej Dudáš, Daniel Häckl
3.

3.
Katsu bó kenri kai B, Praha
Nozomi Dojo B, Hradec Kr.
Dominik Železník, Kateřina Mudroňová, Zuzana Jeníčková, Filip Baumruk, Ondřej Dudáš, Daniel Häckl
Eichlerová Nikol, Lohnický Jakub, Štefka Miroslav, Eichlerová Viktorie, Štěpánová Pavla

Celkem nominováno 9 týmů

 

 

Zápis

Kategorie junioři (od 14 do 17 let vč.)

Pavouk MČR 2016 - junioři

Hradec Králové

1 HAVELKA Lukáš      
    HAVELKA Lukáš    
8 PITAŠ Ondřej      
      HAVELKA Lukáš  
4 EICHLEROVÁ Nikol      
    HAVELKA Ondřej    
5 HAVELKA Ondřej      
        KOPIŠTĚ Lukáš
2 KOPIŠTĚ Lukáš      
    KOPIŠTĚ Lukáš    
7 HADINEC Martin      
      KOPIŠTĚ Lukáš  
3 ŠTEFKA Miroslav      
    DUNKA Martin    
6 DUNKA Martin      
 
 

 

Kategorie ženy

Pavouk MČR 2016 - ženy

Hradec Králové

1 ZIEGELHEIMOVÁ Jana      
    ZIEGELHEIMOVÁ Jana    
8 Klodová B., Masaki N., Nguyen. H.,
Pončíková J., Štěpková M.
     
      ZIEGELHEIMOVÁ Jana  
4 VYTLAČILOVÁ Eliška      
    KLIMOVIČOVÁ Barbora    
5 KLIMOVIČOVÁ Barbora      
        ZIEGELHEIMOVÁ Jana
2 EICHLEROVÁ Nikol      
    KLODOVÁ Božena    
7 Klodová B., Masaki N., Nguyen. H.,
Pončíková J., Štěpková
M.
     
      ŠTĚPÁNOVÁ Pavla  
3 ŠTĚPÁNOVÁ Pavla      
    ŠTĚPÁNOVÁ Pavla    
6 LUCHESI Karolína      
 

O pořadí na 7. a 8. místě rozhodnou zápasy závodnic ze 7. až 11. místa žebříčku NP 2015.
Závodnice budou rozlosovány do dvou poolů.
Vítězky poolů se utkají o 7. a 8. místo v pavouku MČR 2016.
Zápasy proběhnou v den konání MČR 2016

 

Kategorie smíšená

Pavouk MČR 2016 - smíšená kategorie

Hradec Králové

1 FRITZ Martin      
    FRITZ Martin    
8 Murakami Junia/Žáček Viktor      
      FRITZ Martin  
4 ZIEGELHEIMOVÁ Jana      
    ZIEGELHEIMOVÁ Jana    
5 Havelka Lukáš      
        FRITZ Martin
2 ŠTĚPÁN Pavel ml.      
    ŠTĚPÁN Pavel ml.    
7 Dudáš Ondřej/Kopiště Lukáš      
      ŠTĚPÁN Pavel ml.  
3 CÍLEK Jan      
    DUDÁŠ Ondřej    
6 Dudáš Ondřej/Kopiště Lukáš      
 

O pořadí na 6. a 7. místě rozhodne los.
O pořadí na 8. místě rozhodne vzájemný zápas závodníků z 8. - 9. místa žebříčku NP 2015 (Murakami Junia a Žáček Viktor)
Losování a zápasy proběhnou v den konání MČR 2016.

 

Kategorie týmy - soupiska

Název týmu Soupiska (pořadí je možné změnit při registraci a před zápasy v souladu s pravidly).
Katsu bó kenri kai - A, Praha Marek Novák, Adam Urban, Michal Suchý, Veronika Míková, Božena Klodová, Hana Nguyen,
Katsu bó kenri kai - B, Praha Dominik Železník, Kateřina Mudroňová, Zuzana Jeníčková, Filip Baumruk, Ondřej Dudáš, Daniel Häckl
Sportovní klub Kagawa-Kai Kadlecová Alena, Klimovičová Barbora, Svobodová Miriam, Pobiš Jan, Trojek Vladimír
Kensei, Praha Kyncl Tomáš, Šlechtová Petra, Havlíček Petr, Havlíček Ondřej, Hradecký Marek, Stejskal Petr, Vondra Matyáš
Nozomi Dojo A, Hradec Králové Havelka Lukáš, Šimek Prokop, Kopiště Lukáš, Štěpán Pavel ml. Fritz Martin, Havelka Ondřej
Nozomi Dojo B, Hradec Králové Eichlerová Nikol, Lohnický Jakub, Štefka Miroslav, Eichlerová Viktorie, Štěpánová Pavla, Korbel Jakub
Sandomon Bílina Vít Máliš ml., Jan Fizek,Martin Dunka,Vít Máliš st.,Jana Zigelheimová, Petr Bureš
San Dó Mon, Praha Sejk Marek, Cílek Jan, Mlejnek Michal, Černý Jakub, Ráliš Michal, Jelen Tomáš
Seishinkan Brno Žáček Viktor, David Tomáš, Šmerda Jakub, Kopuletý Lukáš, Pončíková Jana

 

Pavouk MČR 2016 – kategorie smíšené týmy

Hradec Králové

         
 

Nozomi Dojo A, Hradec Králové

 

 

 

 

 

 Nozomi Dojo A

 

 

  Seishinkan, Brno

 

 

 

 

 

 

 Nozomi Dojo A

 

 

Katsu bó kenri kai - B, Praha

 

 

 

 

 

 Katsu bó kenri kai - B

 

 

 

San Dó Mon, Praha

 

 

 

 

 

 

 

 Nozomi Dojo A

 

Katsu bó kenri kai - A, Praha

 

 

 

 

 

 Sandómon Bílina

 

 

 

Sandómon Bílina

 

 

 

 

 

 

  Sandómon Bílina

 

 

Kensei, Praha

 

 

 

Nozomi Dojo B, Hradec Králové

 

 Nozomi Dojo B

 

 

 

Nozomi Dojo B

 

 

 

Kagawa-Kai Přerov