Česká federace kendó a Nozomi Dojo

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V KENDÓ

SYSTÉM SOUTĚŽE, SOUPISKA, PAVOUK PRO MČR kendó 2016

Mezi 8 závodníků s právem startu na MČR kendó se nominuje prvních osm závodníků z Národního poháru za rok 2015 v kategorii junioři, ženy a kategorii smíšené (open).

Průběžné výsledky Národního poháru můžete sledovat ZDE.

V týmové soutěži MČR mohou jednotlivé oddíly nominovat dva týmy z oddílu. Týmy jsou pětičlenné a smíšené.

 

Systém soutěže

  • Zápasy probíhají na sanbon-šóbu = 3 platné ippony (údery).
  • V kategoriích junioři, ženy, smíšená a týmy je vyřazovací systém KO (pavouk). Soutěžící jsou nasazeny přímo do pavouka, a to podle umístění v žebříčku NP za předchozí rok, týmy jsou losovány z přihlášek.
  • V kategoriích junioři, ženy, smíšená a týmy v případě hikiwake následuje enčó (prodloužení) bez časového limitu na ippon šóbu.
  • V týmech při shodnost bodů rozhoduje počet ipponů, dále dodatečný zápas na ippon šóbu.
  • Na MČR jsou udělována dvě třetí místa.
  • Délky zápasů:
  • 5 minut pro kategorie jednotlivců
  • 3 minuty pro kategorii týmy

Kategorie junioři (od 14 do 17 let vč.)

Pavouk MČR 2016 - junioři

Hradec Králové

1 HAVELKA Lukáš      
         
8 PITAŠ Ondřej      
         
4 EICHLEROVÁ Nikol      
         
5 HAVELKA Ondřej      
         
2 KOPIŠTĚ Lukáš      
         
7 HADINEC Martin      
         
3 ŠTEFKA Miroslav      
         
6 DUNKA Martin      
 
 

 

Kategorie ženy

Pavouk MČR 2016 - ženy

Hradec Králové

1 ZIEGELHEIMOVÁ Jana      
         
8 Klodová B., Masaki N., Nguyen. H.,
Pončíková J., Štěpková M.
     
         
4 VYTLAČILOVÁ Eliška      
         
5 KLIMOVIČOVÁ BArbora      
         
2 EICHLEROVÁ Nikol      
         
7 Klodová B., Masaki N., Nguyen. H.,
Pončíková J., Štěpková M.
     
         
3 ŠTĚPÁNOVÁ Pavla      
         
6 LUCHESI Karolína      
 

O pořadí na 7. a 8. místě rozhodnou zápasy závodnic ze 7. až 11. místa žebříčku NP 2015.
Závodnice budou rozlosovány do dvou poolů.
Vítězky poolů se utkají o 7. a 8. místo v pavouku MČR 2016.
Zápasy proběhnou v den konání MČR 2016

 

Kategorie smíšená

Pavouk MČR 2016 - smíšená kategorie

Hradec Králové

1 FRITZ Martin      
         
8 Murakami Junia/Žáček Viktor      
         
4 Ziegelheimová Jana      
         
5 Havelka Lukáš      
         
2 ŠTĚPÁN Pavel ml.      
         
7 Dudáš Ondřej/Kopiště Lukáš      
         
3 CÍLEK Jan      
         
6 Dudáš Ondřej/Kopiště Lukáš      
 

O pořadí na 6. a 7. místě rozhodne los.
O pořadí na 8. místě rozhodne vzájemný zápas závodníků z 8. - 9. místa žebříčku NP 2015 (Murakami Junia a Žáček Viktor)
Losování a zápasy proběhnou v den konání MČR 2016.

 

Kategorie týmy - soupiska

Název týmu Soupiska (pořadí je možné změnit při registraci a před zápasy v souladu s pravidly).
Kacubó-A Marek Novák, Adam Urban, Michal Suchý, Veronika Míková, Božena Klodová, Hana Nguyen,
Kacubó-B Dominik Železník, Kateřina Mudroňová, Zuzana Jeníčková, Filip Baumruk, Ondřej Dudáš, Daniel Häckl
Kagawa kai Olomouc Kadlecová Alena, Klimovičová Barbora, Svobodová Miriam, Pobiš Jan, Trojek Vladimír
Kensei Kyncl Tomáš, Šlechtová Petra, Havlíček Petr, Havlíček Ondřej, Hradecký Marek, Stejskal Petr, Vondra Matyáš
Nozomi Dojo A Havelka Lukáš, Šimek Prokop, Kopiště Lukáš, Štěpán Pavel ml. Fritz Martin, Havelka Ondřej
Nozomi Dojo B Eichlerová Nikol, Lohnický Jakub, Štefka Miroslav, Eichlerová Viktorie, Štěpánová Pavla, Korbel Jakub
Sandomon Bílina Vít Máliš ml., Jan Fizek,Martin Dunka,Vít Máliš st.,Jana Zigelheimová, Petr Bureš
San Dó Mon, Praha Sejk Marek, Cílek Jan, Mlejnek Michal, Černý Jakub, Ráliš Michal, Jelen Tomáš
Seishinkan Brno Žáček Viktor, David Tomáš, Šmerda Jakub, Kopuletý Lukáš, Pončíková Jana

 

Pavouk MČR 2016 – kategorie smíšené týmy

Hradec Králové

         
 

Nozomi Dojo A

 

 

 

 

 

 

 

 

  Seishinkan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kacubó B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sandómon Praha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kacubó A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sandómon Bílina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kensei

 

 

 

Nozomi B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kagawakai Olomouc